ENGLISH PREMIER LEAGUE

News

Manchster a Liverpool si s chutí zastříleli

Manchster United a Liverpool,kteří mají soustředění v Asii si zastříleli v přípravných zápasech jako na tréninku.Man Utd. přímo deklasoval čínský Hangzhou Greentown 8:2 a L´pool zase porazil 5:0 singapur.
Za United se blýskl hattrickem ''nestárnoucí'' Ryan Gigs a dva góly vstřelil také Michael Owen,který už celkem v přípravě nasázel 4 góly!Po jednom gólu si připsali Dimitar Berbatov,Nani a Tosic.
Liverpool ten začal dávat branky až ve druhém poločase,po první půli to bylo totiž pouze 1:0,trefil se v poslední minutě po krásně inviduální akci Voronin,ale ve druhém dějství hlavně zářil ''Mr. Duracell'' Dirk Kuyt,který si připsal tři asistence.Dvakrát přihrál na gól 20 letému mladíkovi Krisztiánu Neméthovi a jednou Torresovi,který to měl lehké,střílel do prázdně brány.Ještě před tím se ale po nádherném pasu Javiera Mascherana trefil Albert Riera.Za LFC nastoupil i v průběhu druhého poločasu Xabi Alonso,který je spojován s odchodem do Realu Madrid,některé deníky už to berou skoro jako hotovou věc,tak se ještě uvidí.